%26
Yaratıcı Eylem : Bir Var Olma Biçimi - Rubin, Rick

Yaratıcı Eylem : Bir Var Olma Biçimi

Rick Rubin

Yayınevi: Domingo

Yayın tarihi: 03/2024

ISBN: 9786051983196

Çevirmen : Emre Gözgü

Karton Kapak | Türkçe | 344 Sayfa | 14 x 21 cm

Tür: Kişisel Gelişim

  • 143,56 TL

Yılın En İyi Kurgu Dışı Kitabı Ödülü Finalisti – Goodreads
Yılın En İyi Kitabı Finalisti – Waterstones Ve Barnes&noble

Genel Geçer Anlamda Sanat Yapıp Yapmadığımıza Bakmaksızın Hepimiz Birer Sanatçı Olarak Yaşıyoruz. Verileri Algılıyor, Süzgeçten Geçiriyor, Ardından Bu Bilgi Setinden Yola Çıkarak Kendimiz Ve Başkaları İçin Bir Deneyim Oluşturuyoruz. Farkında Olalım Ya Da Olmayalım, Sadece Hayatta Olduğumuz İçin Bile Süregiden Yaratma Sürecinin Aktif Katılımcılarıyız. Sanatçı Gibi Yaşamak Dünyada Bir Varoluş Biçimidir. Bir Algılayış Ve Farkındalık Şeklidir."

Yaratıcı Eylem, Yaratıcılığın Yaşamımızda Kapladığı Alanı Nasıl Genişletebileceğimizi Gösteren Işıltılı Ve İlham Verici Bir Kitap.

Rick Rubin Dâhi Yaratıcı Dediğimiz Şeyin Bire Bir Karşılığı Ve Sanırım Bu, Bugüne Kadar Yaratıcılık Üstüne Okuduğum En İlham Verici Kitap.” Matt Haig

Rick Rubin Müzik Dünyasının Sınırlarını Zorlayan, Time’ın Dünyanın En Etkili 100 Kişisi” Listesine Girmiş Bir Vizyoner. Nsanları Yıllarca Kendilerini Aşmaya Teşvik Etmiş, Red Hot Chili Peppers, Johnny Cash, Slayer, Jay Z Ve Adele Gibi Pek Çok Efsanenin, Efsanevi Müzik Yapımcısı.

Çoğu Müzik Yapımcısı Kendine Has Sounduyla Tanınırken Rick Rubin Birlikte Çalıştığı Sanatçılar İçin Kendilerini Aşabilecekleri Bir Alan Yaratmasıyla Meşhur: Doğuştan Gelen Özgür Ruhlarıyla, Beklentilerle Ehlileştirilmemiş Saf Benlikleriyle Yeniden Temasa Geçebilecekleri Bir Alan. Bu Kitap, Rubin'in Aynı Alanı Bizler İçin Oluşturma Girişimi. Çünkü Ona Göre Yaratıcılık Doğuştan Gelen Bir Hak Ve Hepimize Mahsus. Yeter Ki Gereken Öz Farkındalığı Geliştirebilelim, Dışarıdan Nasıl Algılandığımızı Bir Tarafa Bırakıp, Doğrudan İç Dünyamızla Uyumlanabilelim.

Yaratıcı Eylem, Sanatçının Yolunu Herkesin İzleyebileceği Bir Rota Olarak Aydınlatan; Yaratıcı Sürecin Sadece Başarı Hikâyelerinden İbaret Olmadığını, Aynı Zamanda Zorluklar Ve Cesur Hatalardan Geçtiğini Gösteren Bir Rehber. Rubin Bir Ömür Boyu Süren Çalışmalarından Edindiği Bilgeliği Damıtıp, Yaratma Gücünü Hepimiz İçin Daha Erişilebilir Kılıyor.

“İster müşterisiyle iletişim kurmakta zorlanan biri olsun ister iş yetiştirmeye çalışan bir sevdiğiniz, Yaratıcı Eylem, teşvik edici o kıvılcıma ihtiyaç duyan herkes için sorunlara yeni bir bakış açısıyla yaklaşmaya yardımcı olacak, güçlü bir kitap.” –Guardian

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015