Yaşamın Gizemi Su ve Tuz - Aydemir, Yücel

Yaşamın Gizemi Su ve Tuz

Yücel Aydemir

Yayınevi: Yaşamın Gizemi Yayıncılık

Yayın tarihi: 10/2009

Türkçe | 214 Sayfa |

Tür: Tıp-Sağlık

Bugün yeni bilimsel araştırmalar insan vücudunun en önemli ve temel enerji kaynağının su olduğunu ortaya çıkarmıştır. Vücudun su ihtiyacı uzun zaman giderilmediğinde, insanda ciddi sağlık sorunları yaratır. Bunların bazıları:
Baş ağrıları, migren
Eklem ve bel ağrıları
Stres, depresyon ve nedensiz yaşam korkuları
Sürekli yorgunluk, bitkinlik, sabah yataktan kalkamama,
gece uykusuzluk
Ağız kokmaları, vücut kokmaları, göz kurumaları ve yanmalar
Yüksek tansiyon, kalp yetmezliği ve kan dolaşımı sorunları
Alerji, astım, nefes darlığı, ya da nefes kesilmeleri
Aşırı kilolar
Kanser

Bugün özellikle endüstri ülkelerinde ve ne yazık ki bizim ülkemizde de bu hastalıklar, ürkütücü bir hızla artmaktadır. Bu hastalıklara yakalananların yaş ortalamaları gittikçe küçülmekte, gencecik bedenleri ve çocukları sarmaktadır. Örneğin; Almanya'da, çocuklarda görülen kan ve beyin kanserinin üç yüz katına çıktığı söylenmektedir.

Alternatif Tıp bilimi, geç de olsa bunların sebebini ortaya çıkarmıştır. Sebep; günde en az 2 litre kaynak suyu alması gereken vücudun, sürekli ama amaçlanmadan su kıtlığı altında bırakılmasındadır. Kimilerine belki bu açıklama garip ya da çok basit gelebilir. Ama şunu anlamak gerekir ki, doğa canlıda oldukça basit mekanizmalar yaratmıştır. Geleneksel Tıp bilimi bu basit mekanizmaları anlamaya çalışmak yerine, insan sağlığını bilimsel karmaşıklıkla tehlikeye sokmaktadır.

Bunun en basit örneği "Yüksek Tansiyon" dur. Yüksek tansiyon, insan vücudundaki sürekli su kıtlığının bir sonucudur. Ve eğer yüksek tansiyonu olan bu insanlar, bu kitabın önerdiği biçimde günde 2-3 liitre su ve yaklaşık 2-5 gr. rafine edilmemiş kristal tuz alırlarsa, yüksek tansiyon en geç üç hafta içerisinde bir daha geriye dönüşü olmaksızın kaybolur gider. Tabiki su içmeye devam edildiği sürece.

İşte, insan sağlığının en yaşamsal sorunlarının böyle en basit ve en doğal çözümü varken, geleneksel Tıp en tehlikeli ilaçlarla insan ömrünü çıkmaz bir sokağa sokmaktadır.

Bu kitap; geleneksel Tıp'bın sebebini bile bilemediği, çözüm ise olamadığı en ciddi sağlık sorunlarınıza, en kolay, en doğal, ve en akılcı çözümleri getirmektedir. Tanıtım Yazısı'ndan

Yaşamın Gizemi Su ve Tuz için şu an mevcudu olmayanlar

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı