Yaşamınıza Sahip Çıkın - Richardson, Cheryl

Yaşamınıza Sahip Çıkın

Cheryl Richardson

Yayınevi: Arkadaş

Yayın tarihi: 10/2002

ISBN: 9789755093215

Çevirmen : Çiğdem Aksoy Fromm

Türkçe | 259 Sayfa |

Tür: Kişisel Gelişim

Kim olduğunuzu bilmek- Başkalarının sizin için istedikleri yerine kendi isteklerinize dayanan seçimler yapmaya başlayarak, kendinizle güçlü bir ilişki kurmak.

Değerlerinizi tanımlamak- Değerlerinizi ve bu değerlerin yaşamınızı sarmalaması için sizin ve yaşamınızın geçirmesi gereken değişim biçimlerini tanımlamak.

Gücünüzü gizlemeyi bırakmak- Özsaygınızı azaltan, içsel bozgunluk yaratan ve yeteneklerinizle hünerlerinizi tam anlamıyla kullanmanızı engelleyen davranışları ortadan kaldırmak.

Haklarınıza sahip çıkmak- İsteklerinizi dile getirmek ve istemediklerinizi reddetmek için gerekli becerileri ve dili kullanma yöntemlerini öğrenmek.

Cesaret kaslarınızı geliştirmek- Yaşamınızda gerçekten anlamı olan değişiklikler yapabilmek için korkunuzu yardımcınız haline getirmek.

Mükemmel uğruna iyiden vazgeçmek- Gereksinim ve isteklerinizden ödün vermemek için ruhsal standartlarınızı tanımlayıp bunlara değer vermek.

Değerlerinizi yaşamınızın merkezine yerleştirmek- Harekete geçmek ve sizin için en önemli konulara göre davranmak.

Yaşamınız için daha büyük bir vizyon oluşturmak- Yaşamınızı başkalarının yardımına koşmaya adayarak başarınızı başkalarıyla paylaşmak.

Bu yolculuk kolay olmayacak. Alıştırmaları yaptığınız ve önerileri yaşamınızda uyguladığınız zaman, evrene korkularınız, kendinizle ilgili kuşkularınız ve başkalarının ne düşündüğü konusundaki endişelerinize meydan okumaya hazır olduğunuz mesajını göndermiş olacaksınız. Ve inanın, bunu ilan ederseniz evren de size yanıt verecektir.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı