%20
Yavru Ayı Fanfan - Gökozan, İpek

Yavru Ayı Fanfan

İpek Gökozan

Yayınevi: İnkılap

Yayın tarihi: 04/2019

ISBN: 9789751039781

Yazar : Nazlı Akçura

Karton Kapak | Türkçe | 32 Sayfa | 23 x 23 cm

Tür: 0-6 Yaş Okuma Kitapları

  • 116,80 TL

İpek Gökozan
Uzman Klinik Psikolog İpek GÖKOZAN, Koç Üniversitesi İşletme ve Psikoloji bölümlerinden eş zamanlı olarak %100 başarı bursu ile mezun olmuştur. Klinik psikoloji alanındaki uzmanlığını bölüm birinciliği ile mezun olduğu Doğuş Üniversitesi’nden almıştır.  Çocuk, ergen ve genç yetişkinlerle yoğunluklu olarak psikoterapi çalışmalarını sürdüren Gökozan, bir vakıf üniversitesinin psikoloji bölümünde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. Çocuklarla ilgili sosyal sorumluluk projelerine gönüllü destek vermenin yanı sıra, yazdığı öyküler ile çocukların hayal dünyalarına dokunuyor olmanın önemine inanmaktadır.


Nazlı Akçura
1983 Balıkesir doğumludur. Koç Üniversitesi ve Milano Bocconi Üniversitesi’nde %100 başarı bursu ile ekonomi ve işletme eğitimleri almış, uzun yıllar uluslararası firmaların pazarlama departmanlarında marka yöneticiliği yapmıştır. Şu anda Manisa’daki çiftliklerinde arıcılık ve organik tarım ile uğraşarak çocuklarını hayvanlarla ve toprakla iç içe yetiştirmektedir. Yaşadığı hayatta bir iz, çocuklarına gülümseyerek hatırlayacakları bir miras bırakabilmek, hayata değer katabilmek yegâne amacıdır. Bunu da en iyi yazarak yapabileceğine inanmaktadır. Ekim 2017’de yayımlanan Sri Lanka üzerine yazdığı seyahat rehberi Sri Lanka’yı Keşfedin ilk kitabıdır. Öyküleri çeşitli edebiyat dergilerinde yayımlanmaktadır.


Resimleyen

Nevin Erbulan
1994 İstanbul doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun olmuştur. Projelerini, ilgi duyduğu illüstrasyon alanında gerçekleştirmektedir. Betimlemelerinde, çocukların içindeki yaratıcı gücü etkileyerek, hayal dünyalarına hitap etmeyi amaçlamaktadır. Sanatın en saf halini çocukların gözlerinden yansıtırken, çocuk-sanat arasındaki bağı en üst seviyeye taşımak hedefindedir. Mezuniyetinin ardından uluslararası bir reklam ajansında illüstratör olarak çalışmaya başlamış, şu anda da uluslararası bir e-ticaret sayfasının illüstratörü olarak kurumsal iş hayatına devam etmektedir. Bu süre zarfında, freelancer olarak, resimleme sanatıyla tanıştığı ilk günden bu yana üzerinde tutkuyla çalışıp keyif aldığı, çocuk oyunları ve kitapları çizerliğine devam etmektedir.

ARKA KAPAK YAZISI

Yavru Ayı Fanfan, Tavus Kuşu Kuki, Aslan Yoyoto…
Onlar, Munçino Ormanı’nın, şirin mi şirin sakinleri…
Tümümün ortak bir noktası var:
Hata yapmaktan endişe etmeleri…
Bakalım bu hikâyede neler yaşayacaklar, endişelerinin üstesinden nasıl gelecekler?
Ve Yavru Ayı Fanfan’ın arkadaşlarına hazırladığı o müthiş
sürpriz ne olacak?
Merak ediyorsan, sayfaları çevirmeye başla!

Çocuklarda Özgüven Serisi’nin bu 3. kitabında, gökyüzünü aydınlatan ve yüzyıllardır Munçino Ormanı’ndaki hayvanları izleyen Ay, hem Yavru Ayı Fanfan’a hem de hata yapmaktan çekinen tüm miniklere sesleniyor:
“Hepimiz hata yaparız.
Hata yapmadan çok zordur bir işi başarmak.
Önemli olan vazgeçmemek ve hep çabalamak...”

Çocuklarda Özgüven Serisi’nin her kitabında farklı bir tema var:
Küçük Bulut Pofini’de, içindeki gücü keşfedişinin hikâyesini,
Denizkızı Derina’da, herkesin biricik ve kendine özgü
özelliklere sahip oluşunun hikâyesini bulacaksınız.

 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015