%10
Yeni Dünya Düzeni’ne Açılan Kapı Bop Projesi - Türkoğlu, V. Metin

Yeni Dünya Düzeni’ne Açılan Kapı Bop Projesi

V. Metin Türkoğlu

Yayınevi: Kutlu Yayınevi

Yayın tarihi: 10/2019

ISBN: 9786057680587

Türkçe | 206 Sayfa | 13,5 x 19,5 cm

Tür: Politika - Dünya

  • 20,70 TL
  • 23,00 TL

 Yeni Dünya Düzeni (Yeni Dünya Hükümeti), küresel sermaye sahibi olan ve kendilerini yarı tanrı zanneden ailelerin dünyayı tek merkezden yönetme planıdır. Kısaca; günümüz şartlarına göre uyarlanmış “Tanrı Kral” (Firavun) düzenidir. Bu maceranın sonu “Armageddon” denilen kıyamet savaşı senaryolarına kadar uzanır.

BOP Projesi; Armageddon’a giden yolun ilk adımı, “Yeni Dünya Düzeni” bombasının fitilidir ve bu fitil “11 Eylül - İkiz kuleler” saldırısı ile ateşlenmiştir. Kudüs’ün İsrail’in başkenti ilan edilmesi BOP projesinin aslında BİP (Büyük İsrail Projesi) olduğu gerçeğini ortaya çıkarmıştır. Başkent ilanının ardından İsrail, meclis kararıyla “Yahudi Şeriatını uygulama” kararı, yani şeriatlarında geçen “Vaat Edilmiş Toprakları” (Nil ve Fırat nehirleri arasındaki toprakları) sınırına katma kararı almıştır.İlk girişimi; İsrail için stratejik önem taşıyan, aynı zamanda da petrol yatakları bulunan Golan tepelerini işgal etmek olmuş ve ardından ABD Başkanı Donald Trump, Mart 2019’da İsrail'in Golan Tepeleri üzerindeki egemenliğini tanıdığını ilan eden bildirgeyi imzalamıştır. İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu bölgenin artık daimi olarak İsrail kontrolünde olacağını ifade etmiş, Böylece İsrail’in Filistin dışındaki alanlara yayılımının (Büyük İsrail Projesinin) ilk adımı atılmıştır.

“Yeni Dünya Düzeni”nin fitili ateşlenmiştir. Eğer bu fitilin ateşi söndürülemezse bu patlama sonucunda bütün ulus devletler yıkılarak Beylikler (Kominler) haline getirilecek ve Yeni Dünya Hükümeti dünya yönetimini tamamen ele geçirmiş olacaktır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı