Yeni Hitit 1 : Öğretmen Kitabı -

Yeni Hitit 1 : Öğretmen Kitabı

Yayınevi: Tömer

Türkçe | 242 Sayfa | 21 x 29

Tür: Dil /Yabancı Dil

Yaklaşık iki yıldır süren Hitit Türkçe Öğretim Seti’nin yenilenmesi projesinde birinci aşama tamamlandı. Ders kitabı, çalışma kitabı, öğretmen kitabı ile öğretmenler ve öğrenciler için ayrı ayrı olmak üzere birer dinleme yoğunçalarından oluşan ilk set 7 Nisan 2008’den itibaren İstanbul, İzmir, Tunalı ve Kızılay şubelerinde kullanılmaya başladı.

Avrupa Konseyi’nin Ortak Avrupa Çerçevesi (Common Europen Framework) kılavuzu doğrultusunda geliştirilen ve yakın bir zamanda İsviçre, Tayvan ve Güney Kore’deki Türkoloji bölümleri ile özel dil kurslarında da uygulanmaya başlayacak olan Yeni Hitit Türkçe Öğretim Seti’nin, Türkçenin yabancı dil olarak öğretildiği başka ülkelerde de ilgi göreceği öngörülmektedir.

TÖMER ADP betimleyicilerinin gerektirdiği konulara göre desenlenen on ikişer üniteden oluşan ders ve çalışma kitabı, düzey ve beceri düzlemlerine uygun etkinlikler içermekte, kitaplarda kullanılan metinler DİNLEME, OKUMA, SÖZLÜ ANLATIM, KARŞILIKLI KONUŞMA ve YAZILI ANLATIM becerilerini kazandırmaya yönelik çalışmalarla desteklenmekte ve etkinlikler, anlaşılması kolay yönergelerle sunulmaktadır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı