%0
Yeni Hitit 1 : Yabancılar için Türkçe Öğretmen Kitabı - Uzun, N. Engin

Yeni Hitit 1 : Yabancılar için Türkçe Öğretmen Kitabı

N. Engin Uzun

Yayınevi: Tömer

ISBN: 9789754827712

Türkçe |

  • 55,00 TL

Yaklaşık üç yıldır süren Hitit Türkçe Öğretim Seti’nin yenilenmesi projesinde ikinci aşama da tamamlandı. Ders kitabı, çalışma kitabı, öğretmen kitabı ve bir dinleme yoğunçalarından oluşan ikinci set 7 Aralık 2008’den itibaren İstanbul, İzmir, Antalya, Tunalı ve Kızılay şubelerinde kullanılmaya başlandı. Ancak Öğretmen Kitabı basım aşamasında olduğu için henüz şubelerimizde mevcut değildir.

Avrupa Konseyi’nin Ortak Avrupa Çerçevesi (Common Europen Framework) kılavuzu doğrultusunda geliştirilen ve yakın bir zamanda yurt dışında bazıTürkoloji bölümleri ile özel dil kurslarında da uygulanmaya başlayacak olan Yeni Hitit Türkçe Öğretim Seti’nin, Türkçe’nin yabancı dil olarak öğretildiği başka ülkelerde de ilgi göreceği öngörülmektedir.

TÖMER ADP betimleyicilerinin gerektirdiği konulara göre desenlenen on ikişer üniteden oluşan ders ve çalışma kitabı, düzey ve beceri düzlemlerine uygun etkinlikler içermekte, kitaplarda kullanılan metinler DİNLEME, OKUMA, SÖZLÜ ANLATIM, KARŞILIKLI KONUŞMA ve YAZILI ANLATIM becerilerini kazandırmaya yönelik çalışmalarla desteklenmekte ve etkinlikler, anlaşılması kolay yönergelerle sunulmaktadır.

Motor Kurye ile Teslim
Bu Ürünün Bulunduğu Şubelerimiz:
  • pandora.com.tr

İlgili Ürünler

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı