%0
YKS AYT Coğrafya Defterim - Güler, Selahattin

YKS AYT Coğrafya Defterim

Selahattin Güler

Yayınevi: Pelikan

Yayın tarihi: 03/2021

ISBN: 9786257184878

Türkçe | 176 Sayfa | 16 x 24 cm

Tür: Sınav Hazırlık / YKS

  • 24,90 TL

 Merhaba,

Üniversite sınavına hazırlanıyorsunuz ve iyi bir konu anlatımına ihtiyacınız var. Alacağınız kaynak en son müfredata göre hazırlanmış olsun ve madde madde her şeyi anlaşılır bir şekilde anlatmış olsun. İşte bu kaynak bu alandaki önemli bir boşluğu dolduracak ve sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır. Piyasada TYT coğrafya notları ve anlatımları konusunda çok fazla kaynak ve alternatif var ama ayt coğrafya konusunda çok fazla alternatif yok. Bu kaynak ihtiyacınızı karşılayacak ve sizi en üst başarıya taşıyacaktır. Hiçbir konuyu atlamadan doyurucu bir şekilde hem de özet anlatım tarzında sıkmadan madde madde herşeyi anlatmayı amaçladık. Sadece soru çözmek doğru bir çalışma yöntemi değildir.

Önce konuyu okumak ve sonra konu testlerini çözmek en doğru çalışma yöntemidir. Elinizden düşürmeyeceğiniz bu kaynak sizi hedefe ulaştıracaktır.

Üniversite sınavında Sos 1 AYT Coğrafya konularından 6 soru ve sos 2 AYT Coğrafya konularından 11 soru gelmektedir. Bu kaynakta hem sos 1 hem de sos 2 coğrafya konularının tamamını bulacaksınız.

Hem sözel hem de eşit ağırlıktan hazırlanan arkadaşlarımız bu kaynağı çok sevecekler. Çok fazla görsel kullanmadık ama gereken yerde harita üzerindeki dağılışları gösterdik. Pelikan Yayıncılık’tan çıkan TYT Coğrafya Defterim'i de görmenizi tavsiye ederim. Sınavlarda en yüksek başarıyı elde etmeniz için yine Pelikan Yayıncılık’tan çıkan TYT Coğrafya Denemeleri, TYT Coğrafya Soru Avı 101 Çözümlü Soru, TYT Coğrafya Merdiven Serisi Soru Bankası ve Coğrafya Öğreten Haritalar Tüm Zamanların Tüm Sınavları için isimli kaynaklarımızı da mutlaka görmenizi tavsiye ederim. Bu kaynakları çözen bir arkadaşımın sınavdan soru kaçırmayacağını düşünüyorum. Geçmiş yıllarda sınavlarda gelen soruları her yıl en yüksek oranda yakalamış olmamız bir referans niteliğindedir.

Amacımız size en iyiyi sunmak ve en yüksek başarıya ulaşmanızı sağlamaktır. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyor ve şu güzel sözü unutmayın diyorum, “Herşeyin bir bedeli vardır, başarının bedeli de çok çalışmaktır”.

Başarılar diliyorum.

Selahattin GÜLER

Coğrafya Öğretmeni

İlgili Ürünler

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı